باربری چیتگر - اتوبار چیتگر

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


باربری و اتوبار چیتگر 44264981

درباره منطقه چیتگر

چیتگر

منطقه ۲۲ شهرداری تهران جدیدترین منطقه شهری تهران است که در شمال غرب تهران واقع شده‌است.
این منطقه از شمال به ارتفاعات البرز، از شرق به منطقه ۵ شهرداری تهران، از غرب به محدوده وردآورد شمالی و از جنوب به آزادراه تهران-کرج محدود می‌گردد.
مساحت این منطقه حدود ۶۲۰۰ هکتار است که از این مساحت حدود ۱۳۰۰ هکتار متعلق به فضای سبز می‌باشد.
میانگین ارتفاع منطقه از سطح دریا 1340 متر می باشد. محمدعلی نجفی در مهرماه ۱۳۹۶ در حکمی علی نوذرپور را به عنوان شهردار منطقه ۲۲ تهران منصوب کرد.
منبع : ویکی پدیا

خدمات اتوبار و باربری آرامش بار

چیتگر

 1. مشاوره رایگان قبل از باربری در چیتگر
 2. بسته بندی چندلایه ای اسباب و اثاثیه منزل شما
 3. استفاده از نایلون های حبابدار و ضد ضربه برای بسته بندی وسایل شما
 4. کارگران حرفه ای و مجرب و خوش اخلاق
 5. بیمه باربری رایگان فقط در اتوبار چیتگر
 6. ارائه بارنامه رایگان برای انوع بار و وسایل
 7. نیم قرن سابقه باربری و اسباب کشی
 8. بهترین خدمات باربری را در کمترین زمان ممکن برای شما فراهم خواهیم کرد
 9. وسایل شما را بعد از باربری در مقصد چیدمان خواهیم کرد
 10. در حین باربری لبخند و آرامش را برای شما فراهم خواهیم کرد
 11. صد در صد تضمینی


مناطق و مشتریان باربری و اسباب کشی

چیتگر

تمام شهروندان عزیز تهرانی که در منطقه 22 تهران سکونت دارند ، تمام ادارات ،سازمانها و شرکت های خصوصی و دولتی منطقه چیتگر تهران که قصد اسباب کشی و حمل بار در منطقه 22 و چیتگر تهران را دارند، می توانند از خدمات ویژه ما در اتوبار چیتگر تهران برخوردار شوند.
همچنین به محلات زیر به علت نزدیک بودن موقعیت جغرافیایی ،در سریع ترین زمان خدمات باربری ارائه خواهیم داد :
آزاد شهر , پیکان شهر , دهکده المپیک , زیبا دشت , شهرک دژبان , شهرک راه آهن , شهرک شهید باقری , شهرک صنعتی شریف , همت غرب ,

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقیباربری چیتگر

حمل انواع وسایل و جهیزیه عروس

چیتگر

حمل اثاثیه منزل در منطقه چیتگر را به ما بسپارید ، ما به صورت حرفه ای و با کادری مجرب انواع بار و اثاثیه منزل را به صورت تضمینی در منطقه چیتگر تهران حمل و صددرصد تضمینی و سالم به مقصد خواهیم رساند، از جمله نمونه بارها عبارتند از :
حمل انواع یخچال و فریزر ساید بای ساید ، گاو صندوق ،میز شیشه ای ، میزنهار خوری ، پیانو ، شیشه ،بوفه ، کنسول ، مبلمیان های بزرگ و ظریف ،تردمیل ، میز بلیارد ، کلیه تجهیزات صنعتی و پزشکی ،کلیه وسایل ریز و درشت منزل ، وسایل و تجهیزات ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی


تجهیزات و وسایل باربری

چیتگر

وانت بار ، وانت پیکان ، پیکاپ ، پراید وانت ، خاور 911 ، خاور ایسوزو ، نیسان بار ،کامیونهای مسقف ویژه حمل بار ،کامیون های مکت کاری شده ، خاور اتاق بزرگ ، خاور اتاق کوچک ، خاور باز و مسقف ، مخصوص حمل بار واسباب کشی


حمل بار و اسباب کشی در اتوبار چیتگر

اتوبار و باربری

چیتگر

اتوبار و باربری چیتگر که با نام آرامش بار در حال فعالیت می باشد سابقه ای 50 ساله در منطقه 22 تهران یعنی پارک چیتگر دارد، ما کاملا به آن منطقه مشرف هستیم و در نزدیکترین زمان به شما بهترین خدمات باربری را ارائه خواهیم داد. ، فاصله ما با شما حداکثر 20 دقیقه است ، پس با ما تماس بگیرید و از خدمات ویژه باربری در منطقه چیتگر تهران برخوردار شوید.باربری چیتگر

پارک چیتگر

پارک جنگلی چیتگر از پارک‌های جنگلی شهر تهران است که از شمال به زمین‌های چیتگر، از جنوب به آزادراه تهران-کرج از غرب به آزادشهر و پیکان‌شهر و از شرق به منطقهٔ خرگوش‌دره محدود می‌شود. این پارک با ۹۵۰ هکتار زمین پردرخت از بزرگ‌ترین بوستان‌های جنگلی استان تهران است.
هدف از احداث این بوستان جنگلی که در آغاز مسیر وزیدن باد غربی به شهر تهران قرار گرفته، بالا بردن مقدار اکسیژن هوای تهران بوده‌است. این پارک دارای یک پیست و مسیرهای دوچرخه‌سواری و امکانات اسکیت‌سواری است. همچنین ایستگاه مترو چیتگر مقابل درب شمارهٔ ۱ و ایستگاه مترو ایران‌خودرو مقابل درب‌های ۵ و ۷ قرار دارد.
دریاچه چیتگر در مجاورت این پارک جنگلی واقع شده است. محدوده شرقی به مساحت تقریبی ۲۵۳ هکتار است، محدوده غربی مساحتی معادل ۶۵۸ هکتار را به خود اختصاص داده است. حداقل ارتفاع پارک چیتگر از سطح دریا ۱۲۲۵ متر و حداکثر آن ۱۳۱۳ متر بوده و متوسط آن ۱۲۶۹ متر است. پوشش درختی پارک در مجموع مساحتی در حدود ۷۳۴ هکتار را در بر می‌گیرد و حدود ۵۳ درصد از آنها را گونه‌های سوزنی برگ مانند کاج الداریکا، سرو نقره‌ای و سرو خمره‌ای و حدود ۴۷٪ از درختان را ۹ گونه درختی پهن‌برگ (از جمله اقاقیا، زبان گنجشک، نارون چتری، ارغوان، داغداغان، افرای زینتی، پلت، بلوط و ایلان) تشکیل می‌دهد.
منبع : ویکی پدیا

باربری منطقه چیتگر

چیتگر در غرب تهران قراردارد که دریاچه چیتگر نیز مانند نگینی در این منطقه می درخشد ، این منطقه دارای مجتمع های بزرگ با ساکنین زیادی می باشد ، لذا ما در باربری چیتگر با توجه به نیاز شما شهروندان گرامی و با توجه نوع بار شما و نیاز شما ، بهترین خودروهای باربری را در اختیار شما قرار خواهیم داد از جمله : نیسان بار ، وانت بار اشاره نمود ، در کمتر از 20 دقیقه در منطقه چیتگر تهران در اختیار شما هستیم ، با ما همراه باشید.

آرامش واقعی در حین اسباب کشی در چیتگر تهران با شرکت باربری تهران - آرامش بار