باربری مرزداران - باربری و اتوبار در مرزداران

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


اتوبار مرزداران

باربری مرزداران

باربری و حمل بار و جهیزیه عروس در باربری مرزداران

بلوار مرزداران بلواری است به طول تقریبی ۳٫۵ کیلومتر که در شمال غرب شهر تهران واقع است. این بلوار در ناحیه ۴ از منطقه ۲ شهرداری تهران واقع است و بلواری شرقی - غربی است
آرامش بار تهران که یکی از بهترین باربری ها در تهران و شهرستانها می باشد ،در منطقه مرزداران و بلوار مرزادارن به صورت کاملا حرفه ای فعال و کلیه خدمات باربری را با کمترین زمان و بهترین کیفیت ممکن ارائه میدهد - پس با ما تماس بگیرید

باربری در مرزداران

شماره تلفن باربری در مرزداران تهران

44264981 - 66538538 - 22884936 - 88771632 - 09129734207
با مدیریت خالقی


حمل بار و اسباب کشی در مرزداران

باربری منطقه مرزداران

حمل بار در اتوبار و باربری منطقه مرزداران تهران

حمل اثاثیه منزل در بلوار مرزداران تهران را به ما بسپارید ، ما به صورت حرفه ای و با کادری مجرب انواع بار و اثاثیه منزل را به صورت تضمینی در بلوار مرزداران حمل و صددرصد تضمینی و سالم به مقصد خواهیم رساند، از جمله نمونه بارها عبارتند از :

حمل انواع یخچال و فریزر ساید بای ساید ، گاو صندوق ،میز شیشه ای ، میزنهار خوری ، پیانو ، شیشه ،بوفه ، کنسول ، مبلمیان های بزرگ و ظریف ،تردمیل ، میز بلیارد ، کلیه تجهیزات صنعتی و پزشکی ،کلیه وسایل ریز و درشت منزل ، وسایل و تجهیزات ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی

اتوبار مرزداران تهران

باربری نزدیک در مرزداران تهران

منطقه ۲ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در شمال شرقی میدان آزادی؛ از غرب تا شمال غرب تهران ادامه دارد. این منطقه از جنوب به خیابان آزادی، از غرب به بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح و از شرق به بزرگراه شهید چمران محصور است.
منطقه دو تهران
ارائه کلیه خدمات باربری در منطقه دو تهران و منطقه مرزداران تهران - باربری مرزداران
محله های منطقه 2 تهران:

باربری آریاشهر ، باربری منطقه آریاشهر تهران

باربری صادقیه ، باربری منطقه صادقیه تهران

باربری شهرآرا ، باربری منطقه شهرارا

باربری ستارخان ، باربری منطقه ستارخان

باربری گیشا ، باربری منطقه گیشا تهران

باربری در منطقه گیشا پارک گفتگو

باربری شهرک ژاندارمری

باربری سعادت آباد تهران در منطقه 2

باربری شهرک غرب تهران در منطقه 2

باربری طرشت تهران در منطقه 2


حمل بار و اسباب کشی در مرزداران

باربری غرب تهران مرزداران

باربری غرب - مرزداران تهران

بلوار مرزداران بلواری است به طول تقریبی ۳٫۵ کیلومتر که در شمال غرب شهر تهران واقع است. این بلوار در ناحیه ۴ از منطقه ۲ شهرداری تهران واقع است و بلواری شرقی - غربی است که بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری را به بزرگراه اشرفی اصفهانی متصل می‌کند.
بزرگراه آیت‌الله حکیم در شمال این بلوار و بزرگراه جلال آل احمد که در جنوب این بلوار قرار دارند از دیگر گذرگاه‌های شرقی-غربی موجود در نزدیکی این بلوار هستند. این بلوار مرز جداکننده دو محله ۱۶ و ۱۷ شهرداری تهران است.خیابان‌های اصلی آن دانش (آریافر) و سرسبز و سپهر و اطاعتی و لاله و ناهید است
بلوار مرزداران در طول مسیر ۳٫۵ کیلومتری خود به وسیله پل مرزداران از روی بزرگراه یادگار امام عبور می‌کند.این بلوار دارای ۲ تقاطع مهم به نام‌های ابوالفضل و دانش (آریافر) است.
شهرک آزمایش که اداره مرکزی راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در آن واقع است نیز در انتهای شرقی این بلوار قرار دارد.
مسیر شرق به غرب بلوار مرزداران بلوار مرزداران در حدود سال ۱۳۶۷ آسفالت گردید که در آغاز با نام بلوار شکوفه های انقلاب نام گذاری گردید ولی بعد از مدت کمی نام آن به مرزداران تغییر کرد.
منبع : ویکی پدیا


باربری مرزداران تهران

باربری در تهران بلوار مرزداران تهران

در منطقه مرزداران تهران ساکن هستید و نیاز به اسباب کشی دارید و می خواهید با بهترین خودروهای حمل بار , اسباب کشی عملیات باربری خودرا انجام دهید ، پس ا ما همراه باشید ، انواع خودروهای حمل بار از جمله می توان به خودروهای کامیون های موکت شده و نیسان بار مرزداران ، وانت بار مرزداران اشاره کرد ، پس با ما تماس بگیرید.


آرامش واقعی را با آرامش بار تجربه کنید